Główna Historia Nowości Szczenięta Nasze Dogi Galeria Memoriam Kontakt Linki

Szczenięta


POLECAMY SZCZENIĘTA Z HODOWLI
"ZNAD CZARNEJ HAŃCZY"

ALKAZAR, ARAMIS, ARAGORN - czarne szczenięta, chłopcy urodzeni 05.10.2017 roku
AMOR & ABDUL - szczenięta w kolorze merle, chłopcy urodzeni 05.10.2017 roku
AGNES - czarna suczka urodzona 05.10.2017 roku

z bardzo dobrym zagranicznym rodowodem. Ojciec importowany z Czech WALDES APOLLO DOG po pięknym niemieckim ojcu VOO DOO VOM HERSTALLTURM, wielokrotnym Championie z francusko-włoskim pochodzeniem, matka HERMINA Z ZIELONEJ BIAŁOŁĘKI po rodzicach importowanych z Hiszpanii - TUCSON DE CASALBERO - wielki pies, o pięknej głowie i szyi, dobrej budowy, z szeroką klatką piersiową, bardzo ładny anatomicznie, o wspaniałym charakterze i francuskiej matce arlekince GOA DU PETIT MONTERAC również z bardzo dobrej francuskiej linii.

Szczenięta są bardzo zadbane, posiadają książeczki zdrowia, są po dwóch szczepieniach, odrobaczone, zaczipowane, zdrowe, dobrze odżywione i w doskonałej kondycji. Od małego żyją z dorosłymi dogami, mają kontakt z ludźmi, są radosne, doskonale socjalizowane z innymi psami, chodzą codziennie na spacery. Maluchy mają wspaniałe charaktery, lubią się przytulać, bawić z ludźmi i psami, wszystkie wybitnie rokujące osiągnięcia na wystawach. W czasie przeglądu hodowlanego nie stwierdzono wad postawy, uzębienia czy innych defektów. Już jest możliwy ich odbiór do nowych domków.

Hodowla Dogów Niemieckich "ZNAD CZARNEJ HAŃCZY" zarejestrowana w renomowanej organizacji (Polska Federacja Kynologiczna) o największych restrykcjach - obowiązkowe prześwietlenia na dysplazję, przegląd hodowlany, badania DNA na ojcostwo, kontrole warunków w jakich przebywają psy i szczenięta.
 Telefon 515 150 851, email siekowski.kamil@gmail.com. Ważne - tylko dla prawdziwych miłośników psów i do kochających właścicieli. Hodowla zastrzega sobie prawo odmowy sprzedaży szczenięcia w przypadku braku zapewnienia odpowiednich warunków dla psa i zastrzega prawo do kontroli po zakupie.